Czy mężczyźnie wypada nosić brązowy garnitur?

Byadmin

Czy mężczyźnie wypada nosić brązowy garnitur?

Większość z nas może o tym nie wiedzieć, ale istnieją specjalne zasady nie tylko co do zachowania na poszczególnych spotkaniach i wydarzeniach, również w sytuacjach biznesowych. Sam ubiór jest także regulowany przez savoir vivre. Najbardziej sporna zasada dotyczy brązowego koloru męskiego garnituru. Czy mężczyźnie wypada – i jeśli tak to w jakich okolicznościach – założyć brązowy garnitur? Poznaj garnitury Ewtex!

Kolor brązowy dzieli dżentelmenów

Kwestia, czy mężczyźnie wypada założyć brązowy garnitur, jest sporna od bardzo wielu lat. Niektórzy projektanci próbowali przełamać tabu, ale niestety najczęściej kończyło się to tym, że inne marki nie podchwyciły pomysłu, a klienci nie byli zachwyceni narażaniem się na społeczne stereotypy. Reguła mówi, żeby nigdy nie zakładać brązowego garnituru po godzinie 18 – ma ona swój początek w dawnych czasach, gdy ze względu na ciemny kolor wybierała go klasa pracująca, aby nie było widać wszystkich ubrudzeń.

Rzeczywiście – może przychodzenie do teatru czy na eleganckie przyjęcie w brązowym garniturze nie jest najlepszym pomysłem, nie oznacza to jednak, że należy z niego całkowicie zrezygnować! Biznesowe spotkania, praca, impreza ze znajomymi – to tylko niektóre okazje, kiedy można sobie na niego pozwolić. Należy po prostu ostrożnie dobrać odcień i zestawić go z dodatkami, które odświeżą całą stylizację. Do takich zestawień szczególnie często wybierane są garnitury Ewtex, dostępne w wielu salonach w Polsce – także w Białymstoku.

Garnitury męskie – Białystok Ewtex

Rzeczywiście nie każdy mężczyzna dobrze prezentuje się w brązowym kolorze. Kluczowe jest jednak dopasowanie jego odcienia i kroju garnituru do konkretnej sylwetki. Oprócz tego, aby mężczyzna świetnie się w nim prezentował, musi on być starannie uszyty. To wszystko gwarantują garnitury męskie – Białystok Ewtex. Profesjonalna obsługa pomoże w salonie dobrać najlepszy model garnituru i odcień koloru, dzięki czemu każdy biznesmen będzie w nim dobrze wyglądał. Nawet, jeśli nie przede wszystkim właśnie w brązie.

 

About the author

admin administrator