Reklama w Portalu e-skierniewice.pl
SKIERNIEWICE
SPORT
ROZRYWKA
FOTO GALERIA
Ostatnia modyfikacja: 2014-05-20


 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
  Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  AP ŁKS Łódź 29 68 21 5 3 83-16 10 4 2 44-9 11 1 1 39-7            
2.  KS Paradyż 30 67 20 7 3 64-24 9 3 3 28-15 11 4 0 36-9            
3.  Widok Skierniewice 30 53 15 8 7 47-35 7 4 4 20-16 8 4 3 27-19            
4.  Zjednoczeni Stryków 29 52 16 4 9 51-34 8 3 3 26-14 8 1 6 25-20            
5.  Ner Poddębice 30 50 14 8 8 50-29 9 2 4 30-16 5 6 4 20-13 3 7 2 1 0 5-2
6.  Włókniarz Moszczenica 29 50 15 5 9 55-47 9 3 3 29-23 6 2 6 26-24 3 2 0 2 1 3-5
7.  Zawisza Pajęczno 30 50 14 8 8 48-36 7 6 2 26-14 7 2 6 22-22 2 1 0 1 1 1-2
8.  Orzeł Nieborów 30 48 14 6 10 62-46 8 3 4 36-20 6 3 6 26-26            
9.  Pilica Przedbórz 30 43 11 10 9 37-33 5 4 6 17-16 6 6 3 20-17            
10.  Warta Działoszyn 30 42 12 6 12 55-47 7 2 6 24-21 5 4 6 31-26            
11.  Boruta Zgierz 29 38 11 5 13 51-58 8 1 5 30-25 3 4 8 21-33 2 3 1 0 1 6-4
12.  Concordia Piotrków Trybunalski 30 38 11 5 14 44-64 4 3 8 20-36 7 2 6 24-28 2 3 1 0 1 4-6
13.  Pogoń-Ekolog Zduńska Wola 30 37 11 4 15 45-44 7 2 6 24-18 4 2 9 21-26            
14.  Włókniarz Zelów 29 36 10 6 13 35-52 1 6 7 15-27 9 0 6 20-25            
15.  Astoria Szczerców 30 35 9 8 13 31-46 5 3 7 15-27 4 5 6 16-19            
16.  Czarni Rząśnia 29 32 8 8 13 30-51 5 2 7 16-27 3 6 6 14-24            
17.  Mazovia Rawa Mazowiecka 30 31 8 7 15 33-52 5 4 6 14-19 3 3 9 19-33            
18.  Jutrzenka Warta 29 28 7 7 15 41-49 5 3 7 30-29 2 4 8 11-20            
19.  Start Brzeziny 29 17 5 2 22 31-69 4 2 9 19-31 1 0 13 12-38            
20.  LKS Mierzyn 28 8 1 5 22 20-81 0 2 11 6-41 1 3 11 14-40  



Kolejka 1 - 17-18 sierpnia
Ner Poddębice 0-4 KS Paradyż 17 sierpnia, 17:00
Czarni Rząśnia 0-5 Warta Działoszyn 18 sierpnia, 17:00
Orzeł Nieborów 5-1 Włókniarz Zelów 18 sierpnia, 17:00
LKS Mierzyn 0-0 Pilica Przedbórz 17 sierpnia, 17:00
Concordia Piotrków Trybunalski 3-1 Boruta Zgierz 17 sierpnia, 17:00
Włókniarz Moszczenica 4-2 Mazovia Rawa Mazowiecka 18 sierpnia, 17:30
Astoria Szczerców 0-5 Zawisza Pajęczno 17 sierpnia, 17:00
Zjednoczeni Stryków 1-0 Start Brzeziny 17 sierpnia, 17:00
Widok Skierniewice 1-0 Pogoń-Ekolog Zduńska Wola 17 sierpnia, 17:00
Jutrzenka Warta - AP ŁKS Łódź 18 września, 17:00
w pierwotnym terminie (17-18 sierpnia) przełożony


 

Kolejka 2 - 21 sierpnia

 

KS Paradyż 0-3 AP ŁKS Łódź 21 sierpnia, 17:30
(wo)
gospodarze zrezygnowali z gry
Pogoń-Ekolog Zduńska Wola 0-0 Jutrzenka Warta 21 sierpnia, 17:30
Start Brzeziny 1-2 Widok Skierniewice 21 sierpnia, 17:00
Zawisza Pajęczno 0-2 Zjednoczeni Stryków 21 sierpnia, 17:30
Mazovia Rawa Mazowiecka 2-2 Astoria Szczerców 21 sierpnia, 17:30
Boruta Zgierz 4-2 Włókniarz Moszczenica 21 sierpnia, 17:30
Pilica Przedbórz 2-3 Concordia Piotrków Trybunalski 21 sierpnia, 17:30
Włókniarz Zelów 1-1 LKS Mierzyn 21 sierpnia, 17:00
Warta Działoszyn 0-0 Orzeł Nieborów 21 sierpnia, 18:00
Ner Poddębice 6-0 Czarni Rząśnia 21 sierpnia, 17:00

 

 

Kolejka 3 - 24-25 sierpnia

 

Czarni Rząśnia 1-2 KS Paradyż 25 sierpnia, 17:00
Orzeł Nieborów 1-1 Ner Poddębice 25 sierpnia, 17:00
LKS Mierzyn 1-4 Warta Działoszyn 24 sierpnia, 17:00
Concordia Piotrków Trybunalski 0-1 Włókniarz Zelów 24 sierpnia, 17:00
Włókniarz Moszczenica 1-1 Pilica Przedbórz 24 sierpnia, 17:30
Astoria Szczerców 0-5 Boruta Zgierz 24 sierpnia, 16:00
Zjednoczeni Stryków 2-0 Mazovia Rawa Mazowiecka 24 sierpnia, 17:00
Widok Skierniewice 3-0 Zawisza Pajęczno 24 sierpnia, 17:00
Jutrzenka Warta 4-1 Start Brzeziny 25 sierpnia, 18:00
AP ŁKS Łódź 4-0 Pogoń-Ekolog Zduńska Wola 25

 

 

 

Kolejka 4 - 28 sierpnia

 

KS Paradyż 1-2 Pogoń-Ekolog Zduńska Wola 28 sierpnia, 17:00
Start Brzeziny - AP ŁKS Łódź 4 września, 14:30
w pierwotnym terminie (28 sierpnia, 17:00) odwołany
Zawisza Pajęczno 1-1 Jutrzenka Warta 28 sierpnia, 17:30
Mazovia Rawa Mazowiecka 1-3 Widok Skierniewice 28 sierpnia, 17:30
Boruta Zgierz 2-8 Zjednoczeni Stryków 28 sierpnia, 17:30
Pilica Przedbórz 0-2 Astoria Szczerców 28 sierpnia, 17:30
Włókniarz Zelów 3-1 Włókniarz Moszczenica 28 sierpnia, 17:00
Warta Działoszyn 2-4 Concordia Piotrków Trybunalski 28 sierpnia, 18:00
Ner Poddębice 1-1 LKS Mierzyn 28 sierpnia, 17:00
Czarni Rząśnia 1-5 Orzeł Nieborów 28 sierpnia, 17:30

 

 

Kolejka 5 - 31 sierpnia-1 września

 

Orzeł Nieborów 1-2 KS Paradyż 1 września, 17:00
LKS Mierzyn 0-0 Czarni Rząśnia 31 sierpnia, 17:00
Concordia Piotrków Trybunalski 2-2 Ner Poddębice 31 sierpnia, 17:00
Włókniarz Moszczenica 2-1 Warta Działoszyn 1 września, 17:00
Astoria Szczerców 0-1 Włókniarz Zelów 31 sierpnia, 16:00
Zjednoczeni Stryków 0-2 Pilica Przedbórz 31 sierpnia, 17:00
Widok Skierniewice 0-1 Boruta Zgierz 31 sierpnia, 17:00
Jutrzenka Warta 5-0 Mazovia Rawa Mazowiecka 31 sierpnia, 18:00
AP ŁKS Łódź 5-0 Zawisza Pajęczno 1 września, 15:00
Pogoń-Ekolog Zduńska Wola 4-2 Start Brzeziny 31 sierpnia, 17:00

 

Kolejka 6
Orzeł Nieborów4:0LKS Mierzyn
Boruta Zgierz1:0Jutrzenka Warta
Czarni Rząśnia1:3Concordia Piotrków Trybunalski
KS Paradyż4:1Start Brzeziny
Ner Poddębice3:1Włókniarz Moszczenica
Warta Działoszyn3:0Astoria Szczerców
Włókniarz Zelów0:1Zjednoczeni Stryków
Pilica Przedbórz0:0Widok Skierniewice
Zawisza Pajęczno2:1Pogoń Zduńska Wola
Mazovia Rawa Mazowiecka0:3ŁKS Łódź

Kolejka 7
LKS Mierzyn0:6KS Paradyż
Start Brzeziny2:1Zawisza Pajęczno
ŁKS Łódź2:0Boruta Zgierz
Jutrzenka Warta6:2Pilica Przedbórz
Widok Skierniewice0:1Włókniarz Zelów
Zjednoczeni Stryków2:2Warta Działoszyn
Astoria Szczerców0:0Ner Poddębice
Włókniarz Moszczenica1:1Czarni Rząśnia
Concordia Piotrków Trybunalski1:2Orzeł Nieborów
Pogoń Zduńska Wola3:0Mazovia Rawa Mazowiecka

Kolejka 8
Boruta Zgierz2:2Pogoń Zduńska Wola
LKS Mierzyn1:2Concordia Piotrków Trybunalski
Orzeł Nieborów2:0Włókniarz Moszczenica
Czarni Rząśnia1:1Astoria Szczerców
KS Paradyż0:0Zawisza Pajęczno
Ner Poddębice1:2Zjednoczeni Stryków
Warta Działoszyn1:2Widok Skierniewice
Włókniarz Zelów2:3Jutrzenka Warta
Pilica Przedbórz0:3ŁKS Łódź
Mazovia Rawa Mazowiecka2:1Start Brzeziny
 
 
Kolejka 9
Włókniarz Moszczenica2:0LKS Mierzyn
Jutrzenka Warta1:1Warta Działoszyn
ŁKS Łódź4:1Włókniarz Zelów
Start Brzeziny1:3Boruta Zgierz
Pogoń Zduńska Wola1:2Pilica Przedbórz
Widok Skierniewice2:1Ner Poddębice
Astoria Szczerców0:0Orzeł Nieborów
Concordia Piotrków Trybunalski1:2KS Paradyż
Zjednoczeni Stryków2:1Czarni Rząśnia
Zawisza Pajęczno3:2Mazovia Rawa Mazowiecka

 

Kolejka 10
KS Paradyż3:1Mazovia Rawa Mazowiecka
LKS Mierzyn0:2Astoria Szczerców
Orzeł Nieborów2:1Zjednoczeni Stryków
Czarni Rząśnia2:1Widok Skierniewice
Ner Poddębice2:1Jutrzenka Warta
Warta Działoszyn1:5ŁKS Łódź
Włókniarz Zelów0:2Pogoń Zduńska Wola
Pilica Przedbórz2:0Start Brzeziny
Boruta Zgierz0:1Zawisza Pajęczno
Concordia Piotrków Trybunalski2:6Włókniarz Moszczenica

Kolejka 11
Astoria Szczerców0:2Concordia Piotrków Trybunalski
Włókniarz Moszczenica0:4KS Paradyż
Jutrzenka Warta1:2Czarni Rząśnia
ŁKS Łódź0:1Ner Poddębice
Start Brzeziny1:4Włókniarz Zelów
Widok Skierniewice3:2Orzeł Nieborów
Pogoń Zduńska Wola1:0Warta Działoszyn
Mazovia Rawa Mazowiecka1:0Boruta Zgierz
Zawisza Pajęczno1:1Pilica Przedbórz
Zjednoczeni Stryków2:1LKS Mierzyn

Kolejka 12
Włókniarz Moszczenica1:3Astoria Szczerców
Czarni Rząśnia3:2ŁKS Łódź
Orzeł Nieborów2:1Jutrzenka Warta
KS Paradyż5:1Boruta Zgierz
Włókniarz Zelów2:2Zawisza Pajęczno
Pilica Przedbórz1:1Mazovia Rawa Mazowiecka
Ner Poddębice2:1Pogoń Zduńska Wola
LKS Mierzyn2:3Widok Skierniewice
Concordia Piotrków Trybunalski3:0Zjednoczeni Stryków
Warta Działoszyn3:1Start Brzeziny

Kolejka 13
Boruta Zgierz1:3Pilica Przedbórz
Jutrzenka Warta4:2LKS Mierzyn
ŁKS Łódź7:1Orzeł Nieborów
Mazovia Rawa Mazowiecka1:3Włókniarz Zelów
Zawisza Pajęczno1:1Warta Działoszyn
Start Brzeziny0:2Ner Poddębice
Pogoń Zduńska Wola2:1Czarni Rząśnia
Widok Skierniewice3:2Concordia Piotrków Trybunalski
Zjednoczeni Stryków3:1Włókniarz Moszczenica
Astoria Szczerców1:3KS Paradyż

Kolejka 14
Orzeł Nieborów1:3Pogoń Zduńska Wola
Włókniarz Moszczenica4:3Widok Skierniewice
Czarni Rząśnia1:0Start Brzeziny
Concordia Piotrków Trybunalski1:0Jutrzenka Warta
LKS Mierzyn0:5ŁKS Łódź
KS Paradyż3:3Pilica Przedbórz
Ner Poddębice1:0Zawisza Pajęczno
Warta Działoszyn0:2Mazovia Rawa Mazowiecka
Włókniarz Zelów3:3Boruta Zgierz
Astoria Szczerców2:1Zjednoczeni Stryków

Kolejka 15
Boruta Zgierz4:1Warta Działoszyn
Jutrzenka Warta1:2Włókniarz Moszczenica
ŁKS Łódź4:0Concordia Piotrków Trybunalski
Zawisza Pajęczno1:0Czarni Rząśnia
Pogoń Zduńska Wola8:0LKS Mierzyn
Mazovia Rawa Mazowiecka1:1Ner Poddębice
Zjednoczeni Stryków1:1KS Paradyż
Widok Skierniewice1:1Astoria Szczerców
Pilica Przedbórz2:0Włókniarz Zelów
Start Brzeziny3:3Orzeł Nieborów

Kolejka 16
Orzeł Nieborów1:2Zawisza Pajęczno
Włókniarz Moszczenica2:4ŁKS Łódź
Czarni Rząśnia1:1Mazovia Rawa Mazowiecka
Warta Działoszyn1:0Pilica Przedbórz
LKS Mierzyn0:3Start Brzeziny
Zjednoczeni Stryków0:2Widok Skierniewice
Astoria Szczerców2:1Jutrzenka Warta
KS Paradyż0:1Włókniarz Zelów
Ner Poddębice1:1Boruta Zgierz
Concordia Piotrków Trybunalski1:6Pogoń Zduńska Wola

Kolejka 17
Jutrzenka Warta2:4Zjednoczeni Stryków
Boruta Zgierz4:2Czarni Rząśnia
Widok Skierniewice1:1KS Paradyż
Pilica Przedbórz0:0Ner Poddębice
Mazovia Rawa Mazowiecka2:0Orzeł Nieborów
Zawisza Pajęczno1:0LKS Mierzyn
Start Brzeziny1:2Concordia Piotrków Trybunalski
Pogoń Zduńska Wola0:2Włókniarz Moszczenica
ŁKS Łódź1:0Astoria Szczerców
Włókniarz Zelów1:2Warta Działoszyn

Kolejka 18
Czarni Rząśnia2:1Pilica Przedbórz
Orzeł Nieborów4:1Boruta Zgierz
ŁKS Łódź1:2Zjednoczeni Stryków
Włókniarz Moszczenica2:1Start Brzeziny
Ner Poddębice2:0Włókniarz Zelów
KS Paradyż2:0Warta Działoszyn
Astoria Szczerców2:1Pogoń Zduńska Wola
Concordia Piotrków Trybunalski0:2Zawisza Pajęczno
LKS Mierzyn0:4Mazovia Rawa Mazowiecka
Widok Skierniewice1:1Jutrzenka Warta

Kolejka 19
ŁKS Łódź1:1Widok Skierniewice
Boruta Zgierz2:1LKS Mierzyn
Jutrzenka Warta0:3KS Paradyż
Włókniarz Zelów1:1Czarni Rząśnia
Pilica Przedbórz1:3Orzeł Nieborów
Mazovia Rawa Mazowiecka1:0Concordia Piotrków Trybunalski
Zawisza Pajęczno1:1Włókniarz Moszczenica
Start Brzeziny1:0Astoria Szczerców
Pogoń Zduńska Wola1:0Zjednoczeni Stryków
Warta Działoszyn0:2Ner Poddębice

Kolejka 20
ŁKS Łódź3:0Jutrzenka Warta
Start Brzeziny0:3Zjednoczeni Stryków
Boruta Zgierz5:1Concordia Piotrków Trybunalski
Pilica Przedbórz2:0LKS Mierzyn
KS Paradyż1:0Ner Poddębice
Pogoń Zduńska Wola2:2Widok Skierniewice
Warta Działoszyn1:2Czarni Rząśnia
Włókniarz Zelów0:2Orzeł Nieborów
Mazovia Rawa Mazowiecka1:3Włókniarz Moszczenica
Zawisza Pajęczno0:0Astoria Szczerców

Kolejka 21
Concordia Piotrków Trybunalski-:-Pilica Przedbórz
Włókniarz Moszczenica2:1Boruta Zgierz
Orzeł Nieborów6:2Warta Działoszyn
Jutrzenka Warta1:1Pogoń Zduńska Wola
ŁKS Łódź1:1KS Paradyż
Czarni Rząśnia0:2Ner Poddębice
Astoria Szczerców1:4Mazovia Rawa Mazowiecka
Widok Skierniewice2:1Start Brzeziny
LKS Mierzyn1:2Włókniarz Zelów
Zjednoczeni Stryków5:0Zawisza Pajęczno

Kolejka 22
Boruta Zgierz0:2Astoria Szczerców
Start Brzeziny2:1Jutrzenka Warta
Pogoń Zduńska Wola0:1ŁKS Łódź
KS Paradyż3:1Czarni Rząśnia
Mazovia Rawa Mazowiecka0:0Zjednoczeni Stryków
Pilica Przedbórz1:2Włókniarz Moszczenica
Zawisza Pajęczno1:0Widok Skierniewice
Warta Działoszyn3:1LKS Mierzyn
Włókniarz Zelów0:2Concordia Piotrków Trybunalski
Ner Poddębice2:1Orzeł Nieborów

Kolejka 23
Orzeł Nieborów1:1Czarni Rząśnia
Jutrzenka Warta0:3Zawisza Pajęczno
Włókniarz Moszczenica3:1Włókniarz Zelów
Zjednoczeni Stryków0:0Boruta Zgierz
Concordia Piotrków Trybunalski0:7Warta Działoszyn
Astoria Szczerców0:1Pilica Przedbórz
LKS Mierzyn1:6Ner Poddębice
Widok Skierniewice2:1Mazovia Rawa Mazowiecka
Pogoń Zduńska Wola0:1KS Paradyż
ŁKS Łódź4:0Start Brzeziny

Kolejka 24
Włókniarz Zelów1:1Astoria Szczerców
KS Paradyż1:0Orzeł Nieborów
Zawisza Pajęczno0:0ŁKS Łódź
Pilica Przedbórz0:1Zjednoczeni Stryków
Boruta Zgierz1:2Widok Skierniewice
Czarni Rząśnia0:1LKS Mierzyn
Mazovia Rawa Mazowiecka0:1Jutrzenka Warta
Ner Poddębice4:0Concordia Piotrków Trybunalski
Warta Działoszyn1:1Włókniarz Moszczenica
Start Brzeziny3:1Pogoń Zduńska Wola

Kolejka 25
Concordia Piotrków Trybunalski0:0Czarni Rząśnia
Pogoń Zduńska Wola0:5Zawisza Pajęczno
Zjednoczeni Stryków4:1Włókniarz Zelów
Astoria Szczerców2:0Warta Działoszyn
Widok Skierniewice0:0Pilica Przedbórz
Włókniarz Moszczenica1:1Ner Poddębice
ŁKS Łódź5:0Mazovia Rawa Mazowiecka
Start Brzeziny1:2KS Paradyż
LKS Mierzyn0:4Orzeł Nieborów
Jutrzenka Warta2:2Boruta Zgierz

Kolejka 26
Ner Poddębice2:0Astoria Szczerców
Czarni Rząśnia0:3Włókniarz Moszczenica
Włókniarz Zelów1:1Widok Skierniewice
Zawisza Pajęczno7:1Start Brzeziny
Mazovia Rawa Mazowiecka1:0Pogoń Zduńska Wola
KS Paradyż3:1LKS Mierzyn
Pilica Przedbórz1:1Jutrzenka Warta
Orzeł Nieborów3:3Concordia Piotrków Trybunalski
Warta Działoszyn3:0Zjednoczeni Stryków
Boruta Zgierz-:-ŁKS Łódź

Kolejka 27
Zawisza Pajęczno0:3KS Paradyż
Concordia Piotrków Trybunalski3:3LKS Mierzyn
Astoria Szczerców1:1Czarni Rząśnia
Pogoń Zduńska Wola2:1Boruta Zgierz
Jutrzenka Warta1:2Włókniarz Zelów
Widok Skierniewice1:3Warta Działoszyn
ŁKS Łódź0:0Pilica Przedbórz
Zjednoczeni Stryków2:0Ner Poddębice
Start Brzeziny1:1Mazovia Rawa Mazowiecka
Włókniarz Moszczenica3:0Orzeł Nieborów

Kolejka 28
Orzeł Nieborów3:0Astoria Szczerców
Włókniarz Zelów0:5ŁKS Łódź
Boruta Zgierz2:0Start Brzeziny
Warta Działoszyn2:0Jutrzenka Warta
Czarni Rząśnia3:0Zjednoczeni Stryków
Mazovia Rawa Mazowiecka0:1Zawisza Pajęczno
Ner Poddębice2:3Widok Skierniewice
Pilica Przedbórz2:0Pogoń Zduńska Wola
KS Paradyż0:0Concordia Piotrków Trybunalski
LKS Mierzyn-:-Włókniarz Moszczenica

Kolejka 29
Włókniarz Moszczenica1:0Concordia Piotrków Trybunalski
ŁKS Łódź2:2Warta Działoszyn
Zawisza Pajęczno7:1Boruta Zgierz
Start Brzeziny1:2Pilica Przedbórz
Zjednoczeni Stryków2:3Orzeł Nieborów
Jutrzenka Warta2:1Ner Poddębice
Astoria Szczerców4:2LKS Mierzyn
Mazovia Rawa Mazowiecka1:1KS Paradyż
Widok Skierniewice0:1Czarni Rząśnia
Pogoń Zduńska Wola0:1Włókniarz Zelów

Kolejka 30
Boruta Zgierz2:0Mazovia Rawa Mazowiecka
Orzeł Nieborów0:2Widok Skierniewice
Ner Poddębice0:1ŁKS Łódź
Concordia Piotrków Trybunalski3:2Astoria Szczerców
KS Paradyż2:1Włókniarz Moszczenica
Pilica Przedbórz3:0Zawisza Pajęczno
Warta Działoszyn3:1Pogoń Zduńska Wola
Włókniarz Zelów-:-Start Brzeziny
Czarni Rząśnia-:-Jutrzenka Warta
LKS Mierzyn-:-Zjednoczeni Stryków