Wybierając biuro pamiętaj o:

Byadmin

Wybierając biuro pamiętaj o:

 

  1. Dogodnym dojeździe – im więcej pracowników zatrudniasz lub chcesz zatrudniać, tym lepiej powinno być zlokalizowane Twoje biuro. Pracownicy i klienci muszą się dostać do Twojej siedziby, dlatego dobrze będzie, jeśli biuro będzie znajdowało się w pobliżu istotnych węzłów komunikacyjnych. Tak, aby zarówno osoby poruszając się samochodami, jak i dojeżdżający komunikacją miejską mogli bez trudu dotrzeć do Twojej siedziby.Przykłady budynków do wynajęcia dla firmy w dogodnej lokalizacji są te lokale – https://www.herbewo.krakow.pl/.
  2. Obszernym parkingu – parking przed firmą nie jest wyłącznie dla właściciela przedsiębiorstwa, czy jego gości. Parking powinien być na tyle obszerny, aby pracownicy dojeżdżający codziennie do pracy samochodami mogli swobodnie zostawiać je przed firmom nie martwiąc się codziennie o miejsce parkingowe. Obszerny parking to istotny element w wyborze biura.
  3. Odpowiednia przestrzeń – zmieniając biuro czy wybierając je po raz pierwszy należy pamiętać o odpowiedniej przestrzeni. Biuro powinno mieścić wszystkie stanowiska pracy, bez zbędnego ścisku. Zatem wybierając nowe biuro dobrze jest stworzyć prognozy zatrudnienia na minimum pięć najbliższych lat. Dzięki temu unikniemy sytuacji, że biuro już za rok okaże się niewystarczające.
  4. Odpowiednia ilość światła – jak pokazują badania odpowiednie oświetlenie pomaga w skupieniu się, czyni pracę efektywniejszą i jest bezpieczne dla wzroku. Dlatego też wybierając biuro należy zatroszczyć się o odpowiednie oświetlenie. Ogromne znaczenie będzie miał także dostęp promieni słonecznych do biura. Wobec tego ważne, aby w biurze było dużo okien.
  5. Pomieszczenia socjalne – myślisz, że w Twoim biurze nie jest potrzebny składzik? Wobec tego, co zrobisz z pudełkami po urządzeniach biurowych? Gdzie będziesz przechowywał zapas papieru do drukarek czy środki czystości? Składzik w każdym biurze to rzecz obowiązkowa. Podobnie kuchnia – pracownicy muszą coś jeść, a piętnastominutowa przerwa nie pozwala na wyjście na obiad na miasto czy stołówkę, zatem kuchnia gdzie można podgrzać i spożyć posiłek, jest ogromnie ważna.

 

 

About the author

admin administrator